A nőnapi emlékképekre hajtanak a DVTK-ÉLKSK kosarasai a miskolci döntőben

21 órája | Miskolc - A DVTK-ÉLKSK kadet leány-kosárlabda­csapata hazai környezetbe­­n döntőzik.
Aluinvent-DVTK U23: Győztes szezonzárás

18.05.2017 | Miskolc – A női kosárlabda NB I/B 13. helyért zajló párharc során hazai környezetben lépett pályára az Aluinvent-DVTK U23-as csapata a PINKK SE elleni visszavágón.

Férfi kosárlabda NB I - A MAFC a kieső

20.05.2017 | Budapest - A Vasas hazai pályán hat ponttal legyőzte a MAFC-ot a férfi kosárlabda NB I bennmaradásért vívott párharcának harmadik összecsapásán, ezzel eldőlt, hogy utóbbi csapat búcsúzik az élvonaltól. Eredmény, a kiesés elkerüléséért, 3.

Másodszor is kikapott Szlovéniától az Eb-re készülő női kosárlabda-válogatott

20.05.2017 | Budapest/Székesfehérvár - A júniusi, csehországi Európa-bajnokságra készülő magyar női kosárlabda-válogatott pénteken két ponttal kikapott Szlovéniától.

Kikapott a szlovénoktól az Eb-re készülő női kosárlabda-válogatott

19.05.2017 | Székesfehérvár - A június csehországi Európa-bajnokságra készülő magyar női kosárlabda-válogatott csütörtökön 77-64-re kikapott a szlovén csapattól.
Aluinvent-DVTK U23: Egy-két extra egyéni teljesítmény is kell

17.05.2017 | Miskolc – A női kosárlabda NB I/B 13. helyért zajló párharc során hazai környezetben lép pályára szerdán az Aluinvent-DVTK U23-as csapata a PINKK SE elleni visszavágón.
Aluinvent-DVTK U23: Ledolgozható a hátrány

15.05.2017 | Miskolc – A női kosárlabda NB I/B 13. helyért zajló párharc során Pécsett lépett pályára az Aluinvent-DVTK U23-as csapata.
Svitek már nagyon várja a találkozást

13.05.2017 | Miskolc - A magyar női kosárlabda-válogatott megkezdi a felkészülést a júniusi Európa-bajnokságra.
DVTK: a vidékről megerősített serdülőcsapat döntője

11.05.2017 | Miskolc - Ózdi, újhelyi, csáti lányok integrálódtak a DVTK országos döntőbe jutott kosárlabdacsapatába.
Miguel de Jesús López Alonso: Három és fél év után búcsú, a kispadtól

10.05.2017 | Miskolc - A spanyol edző szerződésének lejárta után marad a DVTK-nál mint sportigazgató. Interjú Miguel de Jesús López Alonsóval, az Aluinvent-DVTK vezetőedzőjéből lett sportigazgatóval.
Tovább menetelt a DVTK-ÉLKSK

10.05.2017 | Miskolc - A DVTK női kosárlabdacsapat utánpótlás-együtteseinek legutóbbi eredményei.
Aluinvent-DVTK: Távozik a csapatkapitány, de megvan az utódja

10.05.2017 | Miskolc - Czank Tímea Győrbe igazol, helyét a saját nevelésű, Zalaegerszegről hazatérő magyar válogatott irányító, Nagy Dóra veszi át.
Aluinvent-DVTK: Jovanovic Sopronba igazolt, lett center érkezik

09.05.2017 | Miskolc - Miután a női kosárlabda NB I bajnoka, az Uniqa Sopron bejelentette jövő évi komplett keretét, és kiderült, hogy Diósgyőrből a szerb válogatott, Tina Jovanovic is ott folytatja pályafutását, az Aluinvent-DVTK közzétette, hogy Zenta Melnika személyében 25 éves, 197 centis lett válogatottat igazolt.
Női kosárlabda NB I - Edzőváltás a soproni bajnokcsapatnál

08.05.2017 | Sopron - Távozik posztjáról Sterbenz László vezetőedző, akinek az irányításával az Uniqa Sopron női kosárlabdacsapata csütörtökön megszerezte 11. bajnoki címét.
Aluinvent-DVTK U23: Kettős győzelemmel léptek tovább

08.05.2017 | Miskolc - A női kosárlabda NB I/B rájátszásában hazai környezetben lépett pályára az Aluinvent-DVTK U23 a 13–16. helyért zajló küzdelmek 2. mérkőzésén.
Női kosárlabda NB I - Maikel López sportigazgatóként folytatja a DVTK-nál

08.05.2017 | Miskolc - Az eddigi vezetőedző, a spanyol Maikel López sportigazgatóként folytatja munkáját az Aluinvent-DVTK női kosárlabdaklubnál.

Aluinvent-DVTK U23: Ezt a csatát második félidőnek tekintjük

06.05.2017 | Miskolc - A női kosárlabda NB I/B rájátszásában Budapesten lépett pályára az Aluinvent-DVTK U23 a 13–16. helyért zajló küzdelmek 1. mérkőzésén pénteken.

Aluinvent-DVTK U23: Megtizedelve a MAFC ellen

05.05.2017 | Miskolc - A női kosárlabda NB I/B rájátszásában Budapesten lép pályára az Aluinvent-DVTK U23 a 13–16. helyért zajló küzdelmek 1. mérkőzésén pénteken.
PEAC vs. DVTK - Jovanovic és Czank szép évadbúcsúztatója

04.05.2017 | Miskolc - Ötödik helyen végzett az Aluinvent-DVTK NB I-es női kosárlabdacsapata a 2016/17-es évadban.

Női kosárlabda NB I - A DVTK az ötödik

04.05.2017 | Pécs/Miskolc - A DVTK végzett ötödikként a női kosárlabda NB I-ben, mivel a helyosztós párharc harmadik mérkőzésén vendégként legyőzte a PEAC-Pécs csapatát, ezzel 2-1-re megnyerte a párharcot.
Női kosárlabda NB I - Tizenegyedszer bajnok a Sopron

04.05.2017 | Sopron - Megszerezte 11. bajnoki címét az UNIQA Sopron női kosárlabdacsapata, miután az NB I döntőjének negyedik mérkőzésén 26 ponttal legyőzte a Szekszárdot, így 3-1-re megnyerte a párharcot.
Aluinvent-DVTK: Boldogok lennének, ha összejönne az ötödik hely

04.05.2017 | Miskolc - Csütörtökön eldől, hogy az ötödik vagy a hatodik helyen végez az Aluinvent-DVTK az NB I-ben.

Kosárlabda: utánpótlás-eredmények

03.05.2017 | Miskolc - A DVTK női kosárlabdacsapat utánpótlásgárdáinak legutóbbi eredményei.

Női kosárlabda NB I - Bronzérmes a Cegléd

02.05.2017 | Győr - A Cegléd 77-69-re győzött a Győr otthonában a női kosárlabda NB I harmadik helyéért rendezett párharcának harmadik, keddi mérkőzésén, így megnyerte a párharcot.

Női kosárlabda NB I - Drámai mérkőtzésen szépített a Szekszárd a döntőben

02.05.2017 | Szekszárd - A Szekszárd kétszeri hosszabbítás után legyőzte hazai pályán a címvédő Sopront hétfőn a női kosárlabda NB I döntőjének harmadik mérkőzésén, így 2-1-re szépített a három sikerig tartó párharcban.
Aluinvent-DVTK: Búcsú a hazai közönségtől, győzelemmel

01.05.2017 | Miskolc - Csütörtökön, Pécsett dől el, hogy ötödik, vagy hatodik lesz-e az Aluinvent-DVTK.

Női kosárlabda NB I - Egyenlített a Diósgyőr a Pécs ellen

30.04.2017 | Miskolc - A Diósgyőr hazai pályán 11 ponttal legyőzte a Pécset, így egyenlített a női kosárlabda NB I ötödik helyéért zajló párharcban, amely az egyik fél második sikeréig tart.
Aluinvent-DVTK: Versenyben maradnának

30.04.2017 | Miskolc - Az egyenlítésért harcolnak vasárnap a diósgyőriek élvonalbeli női kosárlabdázói.

Női kosárlabda NB I - Egyenlített a Cegléd a bronzcsatában

30.04.2017 | Cegléd - A Cegléd szoros csatában legyőzte a vendég Győrt a női kosárlabda NB I bronzcsatájának szombati mérkőzésén, így egyenlített a párharcban.

Női kosárlabda NB I - Otthon győzött a BEAC Újbuda

30.04.2017 | Budapest - A BEAC Újbuda pályaválasztóként biztosan nyert a PINKK-Pécsi 424 ellen a női kosárlabda-bajnokság alsóházi rájátszásának utolsó mérkőzésén.

Női kosárlabda NB I - A címvédés küszöbén a Sopron

29.04.2017 | Sopron - A Sopron hazai pályán négy ponttal legyőzte a Szekszárdot pénteken a női kosárlabda NB I döntőjének második mérkőzésén, így már csak egy sikerre van attól, hogy megszerezze sorozatban harmadik bajnoki címét.

Hétvégi és ünnepi sportműsor

28.04.2017 | Budapest - A fontosabb hétvégi és ünnepi hazai sportesemények:
Pályán a diósgyőri kosárlabda utánpótlás

A harmadik negyedben nagyon elszállt a DVTK

27.04.2017 | Miskolc - Az első két negyed jó dobószázaléka után visszaesés következett be és kikapott a Diósgyőr.
Jelentősen nőtt a leggazdagabb 100 magyar vagyona

27.04.2017 | Budapest - Jelentősen nőtt a leggazdagabb magyarok vagyona az elmúlt évben a napi.hu összeállítása szerint, a gazdasági hírportál százas rangsorára 7,5 milliárd forint alatt nem lehetett fölkerülni.

Női kosárlabda NB I - Egy ponttal nyert a PINKK-Pécs

27.04.2017 | Budapest - A PINKK-Pécs hazai pályán egy ponttal legyőzte az MTK csapatát a női kosárlabda NB I alsóházi rájátszásának szerdai játéknapján.

Női kosárlabda NB I - Hazai sikerek a helyosztókon

27.04.2017 | Budapest - Hazai sikereket hoztak a női kosárlabda NB I helyosztói szerdán.
PEAC vs. DVTK - Kettőről indul, de akár három is lehet

26.04.2017 | Miskolc - Az NB I-es női kosárlabda-bajnokság rájátszásának utolsó körében az 5. helyért küzdenek a piros-fehérek.

Női kosárlabda NB I - Elvette a Sopron a Szekszárd pályaelőnyét

26.04.2017 | Szekszárd/Budapest - A címvédő Sopron 61-45-re győzött a Szekszárd otthonában a női kosárlabda NB I döntőjének keddi első mérkőzésén.

Aluinvent-DVTK U23: A 13–16. helyért küzdenek tovább

24.04.2017 | Miskolc – A női kosárlabda NB I/B 9–16. helyért zajló rájátszásban Baját fogadta az Aluinvent-DVTK U23-as csapata.
Aluinvent-DVTK: "Vita" nélkül, simán nyertek

23.04.2017 | Miskolc - Az 5. helyért, a PEAC-Pécs ellen küzdhet a rájátszás utolsó körében az Aluinvent-DVTK együttese.

Női kosárlabda NB I - A Diósgyőr játszhat az ötödik helyért

23.04.2017 | Miskolc - A Diósgyőr hazai pályán fölényes győzelmet aratott a Zalaegerszeg felett a párharcot eldöntő harmadik mérkőzésén, így a folytatásban az ötödik helyért játszhat majd a női kosárlabda NB I-ben.

Női kosárlabda NB I - Legyőzte az MTK-t a BEAC

23.04.2017 | Budapest - A BEAC 11 ponttal győzött az MTK vendégeként a női kosárlabda NB I alsóházának szombati mérkőzésén.